قوانین و مقررات و عضویت در سایت

سیاست سایت تست فایل :

سایت تست فایل برای خدمت رسانی به تمامی دانشجویانی که دنبال تحصیل و بدست آوردن شغل مناسبی می باشند ایجاد شده تا یک قدمی کوچکی برای موفقیت هرچه بهتر دانشجویان فراهم آورد .

در این سایت آموزش های مختلفی قرار داده شده است که در اوایل کار تعدادی از رشته ها را شامل می گردد ولی به امید خدا رفته رفته با افزایش تعداد نویسندگان در رشته های مختلف امید است بتوان همه رشته های درسی را پشتیبانی نمود. دوستانی که تمایل به همکاری در این مجموعه را دارند می توانند با لینک تماس با ما اعلام آمادگی نمایند.

قوانین سایت :
1. این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
2. کپی مطلب از این وب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
3. نمایش مطالب هر عضو در سایت به معنای تایید آن نیست و مسئولیت آن بر عهده خود نویسنده مطلب می باشد.
4. علیرغم اینکه مدیریت سایت نیز می تواند نظرات را ویرایش ، حذف و تایید کند وظیفه اصلی این کار بر عهده خود عضو می باشد.
5. مدیریت سایت در حد امکان از ویرایش یا حذف مطالب ارسالی خودداری خواهد کرد ، مگر اینکه مطالب دارای کلمات رکیک ، محتوای ضد اسلامی و مغایر با محدوده تعیین شده در قوانین جمهوری اسلامی باشد.همچنین مطالب که توسط اعضا با نام مستعار درج می گردد در صورتی دارای بار حقوقی باشد ، ویرایش یا حذف خواهد شد.
6. وظیفه کنترل نظرات بر عهده صاحب اکانت می باشد.
7. مدیران سایت از بین اشخاصی که با نام حقیقی ثبت نام نموده و در سایت فعالیت می نمایند انتخاب می گردند

8. ثبت نام و فعالیت هر شخصی در سایت با هر زبان ، نژاد و محل سکونتی در سایت آزاد است.

9. تمامی اعضا باید توجه کافی را برای نگه داری از پسورد خود داشته باشند.

قوانین خرید اینترنتی:

دوستانی که در سایت عملیات خرید فایل انجام می دهند حتماً دقت داشته باشند نام ، نام خانوادگی و ایمیل خود را در زمان خرید درست وارد کنند تا در زمان مشکل مثل قطعی ناگهانی اینترنت، اختلال در خطوط ارتباطی، مشکلات سرور و … بتوان منابع خود را در ایمیل دریافت کنند و یا با اطلاعات وارده با ایمیل INFO@testfile.ir در ارتباط باشند، نکته پایانی اینکه وقتی عملیات خرید فایل انجام گرفت اطلاعات دریافت فایل به ایمیل وارده ارسال می شود و زمان دانلود فایل تنها 24 ساعت می باشد بعد از 24 ساعت انقضاء لینک فایل دانلود از بین می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *